Kategoria: Zaproszenia na chrzest

Dobrej jakości zaproszenia dla gości na chrzest – sklep

Zaproszenia na chrzciny są wykonywane ręcznie co pozwala oddać powagę uroczystości oraz na dodatek zaprezentować szacunek zapraszanym gościom. Takie personalizowane projekty z pewnością nie pozostaną zapomniane na dnie szuflady, jakkolwiek będą ładną i elegancką pamiątką z uroczystości.

Gotowe zaproszenia

Zaproszenia posiadają niestereotypowy design, a równolegle konstruowane są na znakomitej jakości papierze. Zaletą jest możliwość doboru koloru zgrabnej wstążki, która stanowi istotny element dziecięcego wózka. Continue reading „Dobrej jakości zaproszenia dla gości na chrzest – sklep”

Gotowe zaproszenia na chrzest – ręcznie wykonane

Najwyższej jakości materiały, pieczołowite wykonanie i nadzwyczajnie atrakcyjny „motyli” motyw – to właśnie nasze zaproszenia na chrzciny, z kompletną personalizacją i w dogodnej cenie. Projekt ten jest wielozadaniowy, gdyż proponowane są dwa odcienie. Sprawdzi się jako zaproszenie na chrzciny zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki.

Zaproszenia motyle chrzest

Zaproszenie, które jest tak dogłębnie wykonane oraz równolegle wygląda nienagannie to miły gest zachęcający do razem spędzonej uroczystości jaką są chrzciny, a co więcej, jest to rozwiązanie niesłychanie interesujące pod względem ceny. Continue reading „Gotowe zaproszenia na chrzest – ręcznie wykonane”

Stylowe wzory zaproszeń dla gości z okazji chrzcin – oferta

Chrzciny to znaczący moment w życiu potomka, który powinno się świętować jeszcze przed samą uroczystością. Najlepszym sposobem na to są szykowne oraz zjawiskowe zaproszenia na chrzest dziecka, które powiększają rangę wydarzenia.

Innowacyjne zaproszenia, które komponowane są ręcznie stanowią bardzo dobry wybór dla tych, którzy szukają dopracowanych rozwiązań. Proponowane przez nas szkice prezentują motyw odcisku stóp dziecka z dołączoną do nich tasiemką w wyłonionym kolorze dobranym do płci maleństwa.

Kliknij i zobacz wzory – zaproszenia do chrztu

Sprzedajemy zaproszenia okolicznościowe już od 1,20 zł
Możliwość zakupienia przez e-mail lub w serwisie Allegro

Solidnie wykonane zaproszenia dla gości na chrzest

Gdy zbliża się czas dostarczania zaproszeń należałoby wybierać takie, jakie są jednocześnie doborowe jak i klasyczne. Właśnie takie zaproszenia na chrzciny pragniemy zaoferować – wykonane z materiałów wysokiego gatunku, a do tego utrzymane w najmodniejszej aktualnie retro stylistyce.

Sklep z zaproszeniami chrzest

Tworzone są one niezwykle dokładnie tak by oddawały ważność uroczystości. Wolno spersonalizować zaproszenie co pozwala wywrzeć jeszcze większe wrażenie na wszystkich gościach. Continue reading „Solidnie wykonane zaproszenia dla gości na chrzest”

Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory

Biorąc pod uwagę, jak znaczącym wydarzeniem w życiu każdej rodziny jest chrzest święty potomka – należałoby pochylić się nad doborem zaproszenia, które podkreśli jego niepowtarzalność.

Zakup zaproszeń chrzest

Oferowane przez nas zaproszenia na chrzest to gotowa riposta dla wszystkich rodziców, którym zależy na projekcie estetycznym i unikalnym równocześnie. Są ręcznie wykonane, niemniej jednak z najwyższą pieczołowitością i przy użyciu materiałów wysokiego gatunku. Jest również możliwość ich spersonalizowania. Możesz wybierać, aż z 5 motywów, które zagwarantują, że zaproszenie na chrzest będzie niesamowite. Continue reading „Eleganckie i proste zaproszenia na chrzest – różne wzory”