Tag: Podziękowania komunijne

Przygotowania do komunii – zakup upominków dla gości

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niezwykle przyciągające podziękowania na komunię, które z pewnością spodobają się każdemu z gości. Stosowanie w naszych wyrobach wyłącznie dobrego gatunkowo drzewa i prawidłowa jego obróbka to dla nas priorytety.

Pierwsza komunia podziękowania dla gości

Mimo szczegółowego wykończenia, skonstruowany przez nas asortyment charakteryzuje się solidnością. Artykuły nasze wyposażamy również w dodatkowy magnes. Dodatkowo, gwarantujemy również spersonalizowany, grawerowany napis, jaki sprawia, że pamiątki te mają ponadprzeciętny urok. Continue reading „Przygotowania do komunii – zakup upominków dla gości”

Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – komunia i nie tylko

Jeśli gra toczy się o organizację Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka – istotne jest, żeby pamiętać również o podziękowaniach dla gości. Proponowane poprzez nas drewniane gołębice lub ewentualnie serca bezbłędnie wpisują się w tę konwencję! Gwarantujemy do tego możliwość personalizacji, to właśnie dzięki jakiej po dodaniu daty wydarzenia i imienia dziecka – pamiątki zyskają na wyjątkowości.

Komunia

Jednakże sprawdzą się nie tylko jako dekoracja – dzięki umiejscowieniu w projekcie magnesu, będą i pożyteczne. Obdarowani goście z pewnością docenią tak wygodny oraz uroczy podarunek. Gwarantujemy kunsztowne wykonanie i właściwą cenę. Continue reading „Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – komunia i nie tylko”

Serduszka, magnesy jako podziękowania dla gości komunijnych

Są Państwo w trakcie poszukiwań pomysłowych, niedrogich i ładnie wyglądających pamiątek, jakie będzie wolno przekazać gościom, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii? Idealnie – w ogromnej ofercie mamy ponadprzeciętne podziękowania dla gości na komunię. Nie proponujemy typowych kartek z podziękowaniem – ta oferta skupia się na wykonaniu magnesów w kształcie serca, na które jesteśmy w stanie nanieść imię, datę Komunii oraz wzór z sentencją dziękującą. Mogą Państwo wybrać różne wzory podziękowań.

komunia

Każdy gość, który przyjmie tego typu upominek na sto procent będzie o dużo milej wspominał całą uroczystość. Co więcej do każdego magnesu dodajemy darmowo dekoracyjną kopertę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Continue reading „Serduszka, magnesy jako podziękowania dla gości komunijnych”