Tag: Podziękowania na wesele

Ślubne i weselne podziękowania dla gości – eleganckie wzory

Donośne wesele powinno wiązać się z jakąś formą pamiątki, skutkiem tego warto zadbać o tę kwestię. Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować najwyższej jakości plakietki z magnesem, jakie stanowią niedrogi, lecz niezmiernie urokliwy upominek. Warto jest skorzystać z naszej oferty, ponieważ przykładamy znaczącą uwagę do rezultatów końcowych naszych wyrobów.

Weselne eleganckie podziękowania

Do produkcji używamy wytrzymałe, szlifowane drzewo, stanowiące solidną bazę dla całego akcesorium. O grawerunku decydują Państwo sami, to naturalnie dzięki czemu nasze plakietki są prawidłowiej spersonalizowane. Continue reading „Ślubne i weselne podziękowania dla gości – eleganckie wzory”

Piękne serduszka jako podziękowania dla gości na ślub

Od wielu lat w naszym kraju rozwija się obyczaj dziękowania gościom ślubnym za przyjazd na imprezę oraz celebrowanie tego jakże istotnego dla pary młodej dnia. Nie musi to być alkohol, jedzenie lub typowe kartki – porządniej zainwestować o wiele mniej w gadżet, który jednocześnie podziękuje za przybycie i stanie się pamiątką na długie lata – podziękowania dla gości na ślub / wesele o kształcie serca w formie magnesu. W ofercie trwałe, dekoracyjne magnesy, które jesteśmy w stanie spersonalizować wedle życzenia pary młodej. Takie podziękowania uświetnią każdą imprezę weselną.

wesele

Zapraszamy do wybrania wzoru, podania imion pary młodej i daty uroczystości – my zajmiemy się produkcją. Mimo to to nie wszystko – do każdego magnesu dodajemy ozdobną kopertę, która uprości wręczanie podziękowań gościom. Continue reading „Piękne serduszka jako podziękowania dla gości na ślub”